MR
 • Soru :
  Nar Bilişim
  10 Ağustos 2016
  Nar Bt Test
 • Soru :
  HAYDAR ALİOĞLU
  29 Kasım 2014
  tüm vücut mR ı çektirmek için dr istemi gereklimidir? SSK anlaşamanız varmı? Varsa veya yoksa isteğe bağlı çekilebilirmi? maliyeti ne kadardır.
  Cevap :
 • Soru :
  yasemin inal
  14 Ağustos 2014
  Sayın Hocam; sorumu kısa sürede cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Ancak sorumu yazarken önemli bir detayı atlamışım: ben meme ultrasonunu çektridiğimde adetimin üçüncü günüydü. sonucunda meme emarı önerdiler. meme emarını çektirdiğimde de adetimin yedinci günüydü. bu durum filmlerimin sonuçlarını etkilemişmidir.(olumsuz yönde) bu sorumuda cevaplandırmanızı çok rica ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  Cevap :
 • Soru :
  Tülay Çağlar
  16 Eylül 2013
  Merhaba; yaklaşık 1 aydır devam eden baş ağrım var noroloji doktoruna gıttığımde sınısut den suphelendıler fakat ılaclarımı aldığım halde ağrılarım devam etmekde.Sizce beyın tomagrofısı cektırmem gerekırmı.yaklaşık 1 sene once cektırmıstım ama
  Cevap :
 • Soru :
  Hayrettin Celik
  27 Ağustos 2012
  Hocam,ben 30 yasindayim.Adim Hayrettin bu arada.Duzenli olarak agir sporu yapiyorum son 5 yildir.Bundan uc gun once agirlik kaldirirken, hafif bas agrim,bas donmesi ve hafif mide bulantim var.Internette gezinirken anerizma korkusu sardi beni.Hocam agrim hafif bas donmem hafif ve mide bulantim var ama cok hafif.Nedir bu hocam, ne yapmam gerekir?Lutfen yardimci olun.Tesekkurler.
  Cevap :

ONLINE RANDEVU

Online Randevu KENDİM RANDEVUALMAK İSTİYORUM

Buradan randevunuzu tarih ve uzmanınızı seçerek 7/24 planlayabilirsiniz.

Online Randevu BENİ ARAMANIZI İSTİYORUM

Randevu formunu doldurun, Çağrı merkezimiz sizi arasın. Randevunuzu bizimle planlayın.

* Daha önce merkezimize geldiniz mi ? :